אולם האירועים הדודאים הוקם בשנת 2003 כשלנגד עיננו הייתה מטרה מיוחדת:
הקמת אולם אירועים גדול, יוקרתי, מרווח ומרשים שייתן מענה לציבור שומרי הכשרות במרכז הארץ. זאת לצד שירותי קייטרינג משובחים עם כשרות מהודרת ללא פשרות.

אצלנו יכולים האורחים כולם לשמוח, לחגוג וליהנות.
דתיים, מסורתיים, חרדים וחילונים.

משכן האירועים הדודאים ממוקם במרכז הארץ בגבול רמת גן- בני ברק, בסמיכות לקניון איילון עם דרכי הגעה נוחות גם בתחבורה ציבורית.
היכל האירועים היפיפה שוכן במבנה ייעודי חד קומתי בעל תקרה אקוסטית וגבוהה במיוחד וללא עמודים כך ששום דבר לא מפריע לכם לכבוש את הרחבה. את האולם מקיפה גינה פורחת ועשירה בצמחיה עם תאורה צבעונית ומיוחדת לאווירה פסטורלית במיוחד. לנוחיותכם אנו גם מציעים חניה ללא תשלום לכם ולכל המשתתפים בשמחתכם. משכן האירועים ממוקם בקומת הכניסה בדגש על גישה קלה ונוחה לכל האורחים ונגישות מלאה לנכים.

עם השנים צברנו ניסיון רב בניהול והפקת אירועים מושלמים שישאירו לכם טעם טוב של עוד.
בין אם מדובר בשמחה משפחתית כמו חתונה, בר מצווה, ברית/ה. אירועים פילנתרופיים כגון דינרים וערבי התרמה וכן השקות וערבי מוזיקה שנמשכים עמוק אל תוך הלילה.
אצלנו תקבלו מענה לכל הדרישות הנלוות להפקת אירוע שלא ישכח:
צוות הדודאים שיבנה תפריט במיוחד בשבילכם, בר משקאות עשיר, מעצבת שתעצב עבורכם סידורי פרחים, מרכזי שולחן, כיסא כלה, שולחנות אבירים מלכותיים וסידורי ישיבה. בעצם, כל דבר שיעלה על דעתכם. גם נברשות פרחים מרחפות, שערים מלכותיים וברים מתוקים.
אצלנו תקבלו גם שירותי תאורה ייחודיים, כך תוכלו להשוות לאולם כל אווירה שתרצו. חשוכה ורומנטית, מוארת ושמחה, תאורה ממוקדת למרכזי שולחן ועוד, זאת בעזרת גשרי תאורה ייעודיים. לצד כל הטוב הזה, נכונים מנהל האירועים וצוותי המלצרים לשרת אתכם בנאמנות עד לנעילת האירוע על הצד הטוב ביותר.

משכן האירועים הדודאים הינו שומר שבת.

אנו מאחלים,
שנפגש רק בשמחות ונחגוג תמיד בלב שמח:)